Стелс-покриття скасовується: дрони рознесли Кримський титан
У російської оборонки намічаються великі проблеми з порохом і маскуванням. Наші дрони залетіли на найбільший у Східній Європі хімзавод, і там тепер дуже яскраво.
Сили безпілотних систем під керівництвом Роберта "Мадяра" Бровді влаштували справжнє вогняне шоу в окупованому Армянську. Ціллю став Кримський титан — і це не просто черговий завод, а промисловий гігант.
Тут виготовляли діоксид титану для стелс-покриття російської техніки та сірчану кислоту, без якої не зробити ні пороху, ні ракетного палива, ні вибухівки. Тобто, мінус найважливіша сировина для їхнього ВПК.
Місцеві пабліки вже виють про «23 прильоти», повністю розбиті цехи та термінову евакуацію. Завод стоїть, усе палає.
Складно маскувати техніку технологіями «стелс», коли завод, який ці технології робить, тепер видно навіть з космосу.
Джерело: Facebook
Коментарі
Тут відбувається магія: наш AI одразу відгукується на коментарі. Бали відображають вплив на статтю та заповнюють шкалу змін. Можна дискутувати або прямо пропонувати, як переписати текст. Коли шкала заповниться, стаття оновиться на ваших очах.