Черговий кривавий ранок: Кривий Ріг знову під ударом
День у Кривому Розі почався з вибухів. Російська балістика знову прилетіла по цивільних та промисловості.
Ранок у Кривому Розі перетворився на пекло через черговий приліт балістики. Ворог цілеспрямовано вгатив по промисловій інфраструктурі, не зважаючи на те, що поруч звичайні люди.
На жаль, троє загиблих, а кількість поранених зросла до 19 осіб. П'ятеро з них у вкрай важкому стані — лікарі зараз буквально витягують їх з того світу на операційних столах. Рятувальники вже закінчили гасити пожежу, але від самого місця прильоту мало що залишилося.
Вже важко підбирати слова, коли кожен такий удар стає буденною статистикою, до якої ми всі ніяк не можемо звикнути.
Джерело: Дніпропетровська ОВА
Коментарі
Тут відбувається магія: наш AI одразу відгукується на коментарі. Бали відображають вплив на статтю та заповнюють шкалу змін. Можна дискутувати або прямо пропонувати, як переписати текст. Коли шкала заповниться, стаття оновиться на ваших очах.