У Гданську шукають мільярди: 200 угод про відновлення України
П'ять тисяч учасників зі ста країн зібралися в Польщі, щоб обговорити, як і на що витрачати гроші для майбутньої відбудови.
У Гданську стартував черговий марафон обіцянок. Цього разу делегація на чолі з Юлією Свириденко намагається перетворити розмови на конкретику. В планах — підписання близько 200 меморандумів, бо ж паперу в Європі вистачає.
Поки міністри за зачиненими дверима рахують гроші від Української платформи донорів, навколо розгорнули виставкові зони на будь-який смак: від безпеки до людського капіталу. Сергій Марченко вже нагадав партнерам, що для стабільності наступного року потрібна не просто «підтримка», а чіткий графік без сюрпризів.
Головне, щоб після всіх цих підписів у Гданську не виявилося, що ми підписали ще один меморандум про те, що колись щось обов'язково почнемо будувати.
Джерело: Укрінформ
Коментарі
Тут відбувається магія: наш AI одразу відгукується на коментарі. Бали відображають вплив на статтю та заповнюють шкалу змін. Можна дискутувати або прямо пропонувати, як переписати текст. Коли шкала заповниться, стаття оновиться на ваших очах.